fbpx

Denné letné divadelné tábory

Pozrite si aktuálny program na leto 2021! 🙂

Neflákame sa ani v letných mesiacoch a aj v rámci tohto leta s Bielym divadlom vám prinášame ponuku denných táborov pre deti aj tínedžerov.

Prečítajte si, čo všetko u nás môžu vaše deti tento rok zažiť. Na každého účastníka sa už teraz tešíme!

___

DENNÉ TÁBORY PRE DETI OD 6 DO 12 ROKOV

I. TURNUS // 13.7. 2020 – 17.7. 2020

Téma // SKUTOČNÍ SUPERHRDINOVIA

V rámci tohto turnusu sa budeme venovať hľadaniu skutočných hrdinov našej spoločnosti, na hľadanie vzorov a našich vlastných superhrdinovských vlastností.

Batman, Superman, Wonder Woman… atraktívne komiksové postavičky, ktoré nás priťahujú svojimi nadľudskými vlastnosťami. Máme tendenciu k nim vzhliadať, lebo vzbudzujú dojem, že sú jediným riešením pre naše problémy. Nebolo by však múdrejšie myslieť na tých skutočných hrdinov, ktorí pre nás vytvorili svet, aký poznáme? Na tých, ktorí nám umožnili, aby sme sa stali superhrdinami my sami? Vďaka komu vieme lietať, liečiť chorých ľudí, komunikovať na druhú stranu sveta? A aké sú tie naše, nikým nenahraditeľné, superhrdinovské vlastnosti?

___

II. TURNUS // 20.7.2020 – 24.7.2020 (Vypredané)

Téma // OPUSTENÝ OSTROV

Ako by vyzeral náš život, keby sa v jedinej sekunde zmenilo všetko, čo poznáme a museli by sme sa naučiť spoliehať na vlastné schopnosti a jeden na druhého?

Zavrite oči, zasnívajte sa a predstavte si, aké by asi bolo preniesť sa na opustený ostrov… 
Nejdeme sa hrať na všemocných pirátov, ktorí skrotia každú morskú vlnku. Stanú sa z nás stroskotanci, ktorí musia prekonávať množstvo prekážok, aké prináša život bez vymožeností moderného sveta, na ktorý sme bežne zvyknutí. Čaká nás objavovanie spôsobu nažívania, no najmä seba, svojej vlastnej odvahy. Nájdeme spoločne, že my sami sme všetkým, čo potrebujeme na prežitie v neznámej divočine. Stačí, keď sa prestaneme báť a nájdeme spôsob, ako efektívne spolupracovať. Na záver si pre rodičov pripravíme ukážku toho, čo sme objavili.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE A PRIHLASOVANIE

KDE / Biele divadlo, Iuventa (Karloveská 64, 842 58 Bratislava)

Harmonogram
8:00 – 9:00 / Príchod detí
9:00 – 16:00 / Program
16:00 – 17:00 / Vyzdvihnutie detí

CENA
120€/ Základná cena
98€ /pre priateľov BD na FB a IG
(V cene je zahrnuté: desiata, obed, olovrant, pitný režim, materiál na prácu, lektori, prenájom priestorov)

Maximálny počet detí na turnus je 14. (Traja lektori)

_____

___

DENNÝ TÁBOR PRE TÍNEDŽEROV OD 13 DO 17 ROKOV

I. TURNUS // 27.7.2020 – 31.7.2020

Téma // KNIŽNÍ HRDINOVIA

Ako sa stať vlastným knižným hrdinom?

Veľa našich hrdinov, ktorých obdivujeme vo filmoch v skutočnosti vznikli podľa knižnej predlohy. Aj preto chceme dať tým knižným verziam opäť šancu ožiť a ukázať Vám, že ten hrdina v knihe je vlastne živší a aj o jeho motiváciach sa dozviete omnoho viac. Tak čo, ste pripravení ponoriť sa hlbšie ako kedykoľvek predtým?

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE A PRIHLASOVANIE

KDE / Biele divadlo, Iuventa (Karloveská 64, 842 58 Bratislava)

Harmonogram
8:00 – 9:00 / Príchod detí
9:00 – 16:00 / Program
16:00 – 17:00 / Vyzdvihnutie detí

CENA
120€/ Základná cena
98€ /pre priateľov BD na FB a IG
(V cene je zahrnuté: desiata, obed, olovrant, pitný režim, materiál na prácu, lektori, prenájom priestorov)


Maximálny počet detí na turnus je 12. (Dvaja lektori)

_____

Facebook
Instagram

3 thoughts on “Denné letné divadelné tábory

 1. Dobry den,
  Detske tabory su teda vedene divadelne?ako vyzera bezny program?idu deti von?
  Dakujem za info
  Barbora

  1. Dobrý deň Barbora 🙂

   Program na našich divadelných táboroch je samozrejme vedený divadelným spôsobom. Deti su vedené ku kreativite, tvoria rôzne divadelné etúdky /scénky na tému, ktorú zvolili lektori ako kľúčovú. Všetko je pod vedením šikovných lektorov, študentov a absolventov VŠMU, ktorí s deťmi pracujú už roky aj počas sezóny v krúžkoch.

   Počas dňa trávime čas v divadelnej sále ale aj vonku. Priamo z kancelárie máme „dvere do lesa“ za budovou Iuventy, kde máme veľky zatrávnený priestor, lavičky a slnko. Deti si teda naozaj užijú aj divadlo aj čerstvý vzduch. Deti sa počas týždna hravou formou učia o zvolenej téme a zaroven o základoch divadla.

   Ak by ste chceli ešte podrobnejšie informácie, napíšte nám priamo na bd.predstavenia@gmail.com a spojíme vás priamo s hlavnou lektorkou Baškou Minárikovou.

   Pekný deň 🙂

 2. Dobry den, prihlasila som dcerku do tabora, ale neprislo mi ziadne potvrdenie o zaevidovani prihlasky. Mozete mi prosim preverit, ci nasu prihlasku mate v poriadku?
  Dakujem
  Jana Kanianska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram