fbpx

Ísť na dovolenku v lete nestačí. Prihlás sa na víkendový herecký workshop!

V Bielom divadle vieme, že leto má byť plné zábavy aj pre dospelých. Tento rok sme pre Vás pripravili špeciálne herecké workshopy! Čakajú nás dva skvelé víkendy s troma lektormi našich hereckých štúdií. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Všetky aktuálne informácie na najbližšie leto získate vyplanením Priebežného prihlasovacieho formulára, alebo si prečítajte o našich aktivitách kliknutím sem.

Letné herecké workshopy Bieleho divadla sú skvelou príležitosťou, ako v krátkom čase zažiť naše herecké štúdiá, až troch lektorov a naučiť sa mnoho nového z viacerých oblastí herectva.

Ako to bude celé prebiehať?

Vo štvrtok sa stretneme pri zoznamovacích a tímových aktivitách, povieme si, čo nás čaká počas víkendu a pozrieme sa na materiály, s ktorými budeme pracovať. V piatok si odpracujeme posledné hodiny týždňa a cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.


#workshopy

18.7. – 21.7.2019 / Herecká kreativita

V júli budeme pracovať s textom Ak od R. Kiplinga, text nám bude aj inšpiráciou pri hereckej tvorbe, ktorá sa ponesie v štýle Stanislavského psychologického realizmu, ktorý je najzákladnejšou a najrozšírenejšou hereckou školou. 

15.8. – 18.8.2019 / Imaginácia – Čechov

V auguste sa zamierame na hereckú školu M. Čechova, ktorej metódy a cvičenia umožňujú hercom vžiť sa rýchlo do postavy, čím je zaujímavým obohatením techniky skúsených hercov, ale aj prínosnou skúsenosťou pre tých začínajúcich. Pracovať sa bude na textoch jeho strýka A. P. Čechova.


#viac info

Keďže v Bielom divadle nám ide viac o kvalitu, ako o efekt, záverom workshopu nebude verejné vystúpenie, ale výsledné kusy vám natočíme a nafotíme, aby vám zostali na pamiatku. K tomu si odnesiete aj vaše novonadobudnuté alebo objavené schopnosti, skvelé zážitky a snáď i nové priateľstvá.

#Harmonogram workshopov
Štvrtok od 18:30 do 21:00.
Sobota a nedeľa od 10:00 do 17:30.

#Veková kategória: 17-35 rokov

# Cena workshopu: 75 € / 50 € študenti denného štúdia na SŠ/VŠ

Pre tých, ktorí budú chcieť pokračovať od septembra v hereckých štúdiách Bieleho divadla bude workshop zároveň konkurzom do súboru.
Viac o našich hereckých štúdiách: 

Stále máte pár otázok? Neváhajte a píšte na bd.predstavenia@gmail.com alebo nás oslovte na facebooku či istagrame! Na všetko s radosťou odpovieme!

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram