Víkendový herecký workshop / Imaginácia, Čechov

Mapa nie je dostupná

Dátum/čas
Date(s) - 15.08.2019 - 18.08.2019
10:00 - 18:00

Miesta konania
Biele divadlo, Iuventa - Slovenský inštitút mládeže


V Bielom divadle vieme, že leto má byť plné zábavy aj pre dospelých. Tento rok sme pre Vás pripravili špeciálne herecké workshopy! Čakajú nás dva skvelé víkendy s troma lektormi našich hereckých štúdií. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Letné herecké workshopy Bieleho divadla sú skvelou príležitosťou, ako v krátkom čase zažiť naše herecké štúdiá, až troch lektorov a naučiť sa mnoho nového z viacerých oblastí herectva.

Ako to bude celé prebiehať?

Vo štvrtok sa stretneme pri zoznamovacích a tímových aktivitách, povieme si, čo nás čaká počas víkendu a pozrieme sa na materiály, s ktorými budeme pracovať. V piatok si odpracujeme posledné hodiny týždňa a cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.

#workshop

15.8. – 18.8.2019 / Imaginácia – Čechov

V auguste sa zamierame na hereckú školu M. Čechova, ktorej metódy a cvičenia umožňujú hercom vžiť sa rýchlo do postavy, čím je zaujímavým obohatením techniky skúsených hercov, ale aj prínosnou skúsenosťou pre tých začínajúcich. Pracovať sa bude na textoch jeho strýka A. P. Čechova.

 

#viac info

Keďže v Bielom divadle nám ide viac o kvalitu, ako o efekt, záverom workshopu nebude verejné vystúpenie, ale výsledné kusy vám natočíme a nafotíme, aby vám zostali na pamiatku. K tomu si odnesiete aj vaše novonadobudnuté alebo objavené schopnosti, skvelé zážitky a snáď i nové priateľstvá.

#Harmonogram workshopov
Štvrtok od 18:30 do 21:00.
Sobota a nedeľa od 10:00 do 17:30.

#Veková kategória: 17-35 rokov 

# Cena workshopu: 75 € / 50 € študenti denného štúdia na SŠ/VŠ

#prihlasovanie