fbpx

Víkendový herecký workshop / Herecká kreativita

Map Unavailable

Dátum/čas
Date(s) - 18.07.2019 - 21.07.2019
10:00 - 18:00


V Bielom divadle vieme, že leto má byť plné zábavy aj pre dospelých. Tento rok sme pre Vás pripravili špeciálne herecké workshopy! Čakajú nás dva skvelé víkendy s troma lektormi našich hereckých štúdií. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Letné herecké workshopy Bieleho divadla sú skvelou príležitosťou, ako v krátkom čase zažiť naše herecké štúdiá, až troch lektorov a naučiť sa mnoho nového z viacerých oblastí herectva.

Ako to bude celé prebiehať?

Vo štvrtok sa stretneme pri zoznamovacích a tímových aktivitách, povieme si, čo nás čaká počas víkendu a pozrieme sa na materiály, s ktorými budeme pracovať. V piatok si odpracujeme posledné hodiny týždňa a cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.

#workshop

18.7. – 21.7.2019 / Herecká kreativita

V júli budeme pracovať s textom Ak od R. Kiplinga, text nám bude aj inšpiráciou pri hereckej tvorbe, ktorá sa ponesie v štýle Stanislavského psychologického realizmu, ktorý je najzákladnejšou a najrozšírenejšou hereckou školou.

 

#viac info

Keďže v Bielom divadle nám ide viac o kvalitu, ako o efekt, záverom workshopu nebude verejné vystúpenie, ale výsledné kusy vám natočíme a nafotíme, aby vám zostali na pamiatku. K tomu si odnesiete aj vaše novonadobudnuté alebo objavené schopnosti, skvelé zážitky a snáď i nové priateľstvá.

#Harmonogram workshopov
Štvrtok od 18:30 do 21:00.
Sobota a nedeľa od 10:00 do 17:30.

#Veková kategória: 17-35 rokov 

# Cena workshopu: 75 € / 50 € študenti denného štúdia na SŠ/VŠ

#prihlasovanie

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram