fbpx

Ráno hercom, večer divákom? Noc divadiel je tu!

Opäť prišla tá najčarovnejšia časť roka! Vravíte si, že na Vianoce je ešte priskoro? Veru je! A preto je fajn, že pre nás divadelníkov je najčarovnejším večerom roka Noc divadiel!

Práve počas nej Vám totiž môžeme ukázať to najkrajšie a najfascinujúcejšie, čo naša životná cesta obnáša. Tento rok sme si pre Vás pripravili skromné, no o to zaujímavejšie aktivity.

V doobedných hodinách sme si pre Vás pripravili Herecký workshop, počas ktorého sa môžete zabaviť pri hereckých cvičeniach a vyskúšať, aké to vlastne je byť hercom.

V podvečerných hodinách sa opäť môžete vrátiť do role diváka a vychutnať si predstavenie v našej sále. Na bielodivadelnom javisku ožije opäť Jozef Gregor Tajovský a jeho tri jednoaktovky Matka, Tma a Hriech.

Dosť bolo rečí, prejdime k praktickým informáciam. Čo budeme robiť ked nastane noc divadiel? 🙂


PROGRAM

HERECKÝ WORKSHOP / 10:00 – 12:00

Zabavte sa pri hereckých cvičeniach, technikách a etudách a zažite na chvíľu, aké to je byť hercom. Workshopom Vás prevedie lektor divadla a študent réžie na VŠMU – Michal Paulovský.

Počet miest je obmedzený na 16 účastníkov.

J G TAJOVSKÝ – Matka / Tma / Hriech

Počas 50 minút sa staneš MATK(A)ou ponorenou v TM(A)e s HRIECHom v duši, čo nejde vymazať.

Hrajú: Lujza Rišková, Barbora Koštialová, Pavlína Pospíšková, Ján Hargaš, Petra Moťovská, Tomáš Sombat, Jakub Fedorko

Réžia: Vanda Alberty

Tešíme sa na Vás!

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram