fbpx

Čo s deťmi po škole? Hurá do divadla!

Od zajtra sa Vaše ratolesti, mladšie aj staršie, vracajú po dlhej pauze do školských lavíc a my im prajeme veľa úspešných písomiek a kopec nových vedomostí.

Čo s nimi ale po škole? Ak máte doma komika, čo neustále hovorí vtipy, nádejnú princeznú či nebodaj budúceho Shakespeare, pošlite ich k nám do divadla a my ich prevedieme divadelným svetom vďaka našim šikovným lektorom. 🙂

Tento rok v Bielom divadle otvárame nasledovné divadelné skupiny:

MiniMY alebo aj divadelná prípravka │5 – 7 rokov

Divadelná prípravka je náš najnovší prírastok, ktorým chceme otvoriť dvere do divadelného sveta aj mladším deťom. Pod vedením našich skvelých lektorov sa budú v malej skupine oboznamovať so všetkým čo k divadlu patrí a to hravou formou a poznávaním.

V bielom divadle máme všetci v sebe svoje hravé kreatívne dieťa plné slobody, ktorému občas dovolíme prevziať nad sebou kormidlo, hoci sme už na pohľad veľkí. Minimy sú však najmenšie deti, ktoré sú veľkou súčasťou Bieleho divadla. Sú ako my, len v menšom vydaní. Ony sú mini ľudia – deti Bieleho divadla. Ony sú minimy. (Michal Zeman, lektor)

Nábor do krúžku: 7.9.2020 o 13:30

Pravidelné skúšky sa budú konať vždy v pondelok od 13:30 do 14:30 pod vedením našich lektorov Michala Zemana a Alexandri Mravíkovej.

Cena│ 60€/3 mesiace │150€/rok

~

Pramienok│8 – 11 rokov (nové deti, deti s kratšou skúsenosťou)

Detské divadelné štúdio Pramienok dáva deťom možnosť skúmať svoj pohľad na svet a na seba v ňom. Následne sa o svoje zistenia a názory delia v skupine s ostatnými prostredníctvom skupinových a individuálnych hereckých cvičení a hier. Každý však vidí svet svojimi očami. Deti v skupine majú tak užasnú príležitosť nazrieť na vec z rôznych uhlov pohľadu, čím sa im rozvíja schopnosť empatie a tým aj ich herecká a osobnostná stránka. Výsledkom je zlepšenie ich hereckého potenciálu, ale aj rozvoj osobnosti a v neposlednom rade samotné divadelné predstavenie v ktorom sa podelia o svoje nadobudnuté schopnosti.

Nábor do krúžku: 7.9.2020 o 15:00

Pravidelné skúšky sa budú konať vždy v pondelok od 15:00 do 16:45 pod vedením našich lektorov Michala Zemana a Alexandri Mravíkovej.

Cena│ 95€/3 mesiace │255€/rok

~

Thalizmáni│9 – 12 rokov (nové deti, deti s kratšou skúsenosťou)

Thálizmani sú nové detské divadelné štúdio, ktoré dáva deťom možnosť skúmať svoj pohľad na svet a na seba v ňom. Následne sa o svoje zistenia a názory delia v skupine s ostatnými prostredníctvom skupinových a individuálnych hereckých cvičení a hier. Každý však vidí svet svojimi očami. Deti v skupine majú tak užasnú príležitosť nazrieť na vec z rôznych uhlov pohľadu, čím sa im rozvíja schopnosť empatie a tým aj ich herecká a osobnostná stránka.Výsledkom je zlepšenie ich hereckého potenciálu, ale aj rozvoj osobnosti a v neposlednom rade samotné divadelné predstavenie v ktorom sa podelia o svoje nadobudnuté schopnosti.

Nábor do krúžku: 8.9.2020 o 14:30

Pravidelné skúšky sa budú konať vždy v utorok od 14:30 do 16:15 pod vedením našich lektoriek Barbory Minárikovej a Katky Jungovej.

Cena│ 95€/3 mesiace │255€/rok

~

Histrioni I.│14 – 17 rokov

Herecké štúdiá od 14 do 17 rokov, sú priestorom pre mladých ľudí, kde sa môžu realizovať, nadobúdať nové schopnosti, rozšíriť si poznatky o divadle, ale aj spolupracovať s novými ľuďmi a vytvoriť silný a priateľský kolektív. Vytvárajú divadelné predstavenia, ktoré odzrkadľujú ich pohľad na svet a otázky, ktoré ich zaujímajú.

Nábor do krúžku: 7.9.2020 o 17:00

Pravidelné skúšky sa budú konať vždy v pondelok od 17:00 do 18:45 pod vedením našich lektorov Tibora Frlajsa a Kristíny Fačkovcovej.

Cena│ 95€/3 mesiace │255€/rok

~

Pre registrovanie na nábor, prosím, vyplňte nasledujúci prihlasovací formulár:

Ďalšie informácie:

Krúžky vedú 2 lektori, aby každé dieťa malo možnosť neustále napredovať. Z toho istého dôvodu je maximálny počet detí 12 v jednom krúžku.

Členský poplatok v našich štúdiách je 95€ na 3 mesiace, resp. 255 € na celý rok (pracuje sa kontinuálne od sep do dec). Poplatok sa uhrádza na zápise alebo pred prvou skúškou, v hotovosti alebo prevodom.

  • členské slúži na čiastočnú úhradu divadelných nákladov (ostatné sú hradené z grantov, 2% a sponzorských darov)
  • možnosť požiadať o zníženie členského na 75 € / 3 mesiace z dôvodu nepriaznivej finančnej situácie

PS: Viete o niekom vo vašom okolí? Podporte nás zdieľaním na sociálnych sieťach! ♥

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram