fbpx

Letný workshop pre dospelých / Herecká kreativita

Map Unavailable

Dátum/čas
Date(s) - 20.08.2020 - 23.08.2020
10:00 - 17:30


V Bielom divadle vieme, že leto má byť plné zábavy aj pre dospelých a preto sme aj tento rok pre Vás pripravili špeciálne herecké workshopy! Čakajú nás tri skvelé víkendy s troma lektormi našich hereckých štúdií. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Letné herecké workshopy Bieleho divadla sú skvelou príležitosťou, ako v krátkom čase zažiť naše herecké štúdiá, až troch lektorov a naučiť sa mnoho nového z viacerých oblastí herectva.

Workshopy fungujú aj ako náhrada za konkurz do celoročných kurzov.

Ako to bude celé prebiehať?

Vo štvrtok sa stretneme pri zoznamovacích a tímových aktivitách, povieme si, čo nás čaká počas víkendu a pozrieme sa na materiály, s ktorými budeme pracovať. V piatok si odpracujeme posledné hodiny týždňa a cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.

 

20.8. – 23.8.2020 / Herecká kreativita

Cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.

Budeme pracovať s textom Ak od R. Kiplinga, text nám bude aj inšpiráciou pri hereckej tvorbe. Vyskúšame si viacero hereckých metód, vďaka čomu bude workshop obohacujúci pre všetky kategórie hercov – od úplných začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať stáť na javisku alebo len zažiť niečo nové, cez ľudí so základnými skúsenosťami až po aktívnych divadelníkov.

#Veková kategória: bez vekovej hranice

 

#viac info

Keďže v Bielom divadle nám ide viac o kvalitu, ako o efekt, záverom workshopu nebude verejné vystúpenie, ale výsledné kusy vám natočíme a nafotíme, aby vám zostali na pamiatku. K tomu si odnesiete aj vaše novonadobudnuté alebo objavené schopnosti, skvelé zážitky a snáď i nové priateľstvá.

#Harmonogram workshopov
Štvrtok od 18:30 do 21:00.
Sobota a nedeľa od 10:00 do 17:30.

# Cena workshopu: 75 € / 50 € študenti denného štúdia na SŠ/VŠ

 

#prihlasovanie

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram