fbpx

Doplňujúci konkurz (tínedžeri a deti)

Map Unavailable

Dátum/čas
Date(s) - 14.01.2018
16:00 - 16:30


Túžiš po možnosti stáť na doskách, ktoré znamenajú svet, no nestihol si prvú šancu? Máme pre teba skvelú správu! Pár miest ešte máme a preto nás už v januári čaká doplňujúci konkurz do našich hereckých štúdií.

Ak sa k nám chceš pridať, vyplň TENTO FORMULÁR a nauč sa TIETO TEXTY a zbaľ so sebou úsmev a dobrú náladu. Biele divadlo sa na teba už teraz teší ?. 

KONKURZ sa uskutoční 14.1. 2018 o 16:oo v Bielom divadle.

Štúdio pre tínedžerov prebieha v tomto čase:

Histrioni 1 (Streda, 16:00 – 17:50)
Lektori: Tibor Frlajs, Martin Bednár

Herecké štúdiá od 13 do 16 rokov, sú priestorom pre mladých ľudí, kde sa môžu realizovať, nadobúdať nové schopnosti, rozšíriť si poznatky o divadle, ale aj spolupracovať s novými ľuďmi a vytvoriť silný a priateľský kolektív.

Pramienok (Pondelok, 15:00 – 16:50)
Lektor: Michal Zeman

Biele divadlo sa pod vedením jeho zakladateľky Niny Zemanovej venuje práci s deťmi už 34 rokov. Našim cieľom je prebudenie kreativity, scitlivenie emocionálneho a sociálneho vnímania a prehĺbenie schopností vyjadrovania sa.

Poplatok za herecké štúdio je 75€ na 3 mesiace, ktorý pokrýva časť nákladov na priestory, lektorov a technicko-materiálne zabezpečenie. Ostatné náklady sú hradené z iných zdrojov (2%, granty, predstavenia).

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram