fbpx

NOC DIVADIEL 2016 v Bielom divadle (19.11.)

Tohtoročným mottom medzinárodného projektu Noc divadiel bude heslo: „Sedmospáči, zobuďte sa!“. Hlavnou myšlienkou je prebudiť k aktivite nielen hercov na javisku, ale aj divákov, ktorí sa večer čo večer ukrývajú v tajomnej tme hľadiska.

K divadlám po celej Európe sa tie naše, slovenské, pripoja tento raz už po siedmykrát. Do projektu sa zapoja mnohé divadlá z celého Slovenska a výnimku medzi nimi nebude tvoriť ani Biele divadlo.

Na čo sa u nás môžete tešiť? Biele divadlo odjakživa otvára dvere všetkým, ktorých zaujíma aktívna participácia na tvorbe divadelného umenia. Pre všetkých tých, ktorí by si chceli vyskúšať, ako prebiehajú naše divadelné skúšky, ponúkame možnosť zúčastniť sa hereckého workshopu Sedmospáči, zahrajte si divadlo!. Účastníci dostanú možnosť zažiť na vlastnej koži, aké je to stáť na javisku a stať sa na moment hercom. Workshop bude krátkou ochutnávkou našich hereckých kurzov.

Nezabúdame však ani na tých, ktorí by radi spoznali našu inscenačnú tvorbu a oddýchli si pri kvalitnom predstavení, ktoré zanecháva hlboké otázky. Počas Noci divadiel uvedieme naposledy vo večernom čase úspešné predstavenie Ako chutí moc, z pera Ladislava Mňačka, v dramatizácii Tomáša Hájeka.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Pre viac informácií navštívte:

https://bieledivadlo.sk/udalosti/sedmospaci-zahrajte-divadlo-noc-divadiel/

http://nocdivadiel.sk/

 

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram