fbpx

Dnes milujem svoj deň

(Na motívy básní Jána Smreka)

Vo veršoch sa skrýva množstvo vecí… Láska. Priateľstvo. Dobrodrúžstvo. Sklamanie i bolesť.

Ján Smrek zasvätil svoje verše predovšetkým tomu pozitívnemu pohľadu na život aj napriek všetkému, čo mu v živote “padlo pod nohy”. Aj preto sme si vybrali jeho básne. Prehovoril k nám a my sme v jeho slovách našli príbeh, ktorý vám chceme “povedať” na javisku.

Ponorte sa s nami do sveta poézie a užite si možno krátku, no o to intenzívnejšiu cestu a naučte sa milovať každý svoj deň tak, ako sme sa to vďaka Smrekovi naučili my. 

I. PREMIÉRA // 3.7. 2021 o 19:00 v Bielom divadle

Réžia: Vanda Alberty

Asistent réžie: Gabriela Platková

Hrajú: 

Barbora Onderková

Miroslav Kačmár

Lucia Smataníková

Agáta Čechová

Dominika Kolenčiková

Tereza Kubincová

Patrícia Truchlíková

DNES MILUJEM SVOJ DEŇ

Naše predstavenia prebiehajú podľa aktuálne platných protipandemických opatrení. Staráme sa o vašu bezpečnosť, no bez vás to nejde. Preto vás prosíme, aby ste sa v priestoroch divadla po celý čas zdržiavali s prekrytými hornými dýchacími cestami.

Členmi hereckých krúžkov a štúdií sú deti a mladí ľudia vo vekovom rozpätí od 6 do 35 rokov. Preto sa divadlo vnútorne člení na jednotlivé štúdia a krúžky. V každom z nich sa pracuje od konca septembra do júna, teda 9 mesiacov.

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram