fbpx

Denný letný divadelný tábor 2018! (Vypredané)

Aj tento rok si pre tých najmenších pripravilo Biele divadlo program na leto – stretneme sa na jednom turnuse denného divadelného tábora, ktorý sa bude konať v júli 2018 u nás v divadle.

Budeme sa venovať divadelnej tvorbe, hereckým technikám, skúmaniu všetkých zložiek divadelnej tvorby -teda tvoreniu samotnej divadelnej hry, výrobe rekvizít a navrhovaniu kostýmov, výberu hudby, réžii…

No okrem toho sa budeme venovať aj výnimočnej téme a cez divadelné zážitky sa naučíme kopu zaujímavých a dôležitých informácií.

 

VYPREDANÉ! 🙂 Na zapísaných sa tešíme už 9.7. 2018! <3

Téma: ŽIVOT NA HRADE

Čo všetko sa naučíme?

Počas nášho divadelného turnusu to bude veru rozprávkové. Cez skutočné dejiny preskúmame, ako kedysi vyzeral život na hrade. No nebude sa venovať len úlohe kráľovnej a kráľa – zistíme aj to, aké postavenie mali v histórii remeselníci, rybári, či služobné a kuchári. Vytvoríme si svoje vlastné kráľovstvo a na chvíľu sa v divadelnom prostredí presunieme do minulosti.

Cieľom tohto turnusu je ukázať deťom dejiny z druhej strany – poukázať na to, že história nebola len o tom, ako sa o nej píše v učebniciach, ale ani o tom, ako sa o nej rozpráva v rozprávkach. Dôležitým aspektom bude, aby si uvedomili, že každé postavenie má svoju dôležitú funkciu, no zároveň výhody aj nevýhody, ktoré by sme si pri ich interpretácii mali uvedomovať.

Výsledkom oboch turnusov bude autorské divadelné vystúpenie pre rodičov o preberaných témach.

 

Termín konania:

9.- 13.7.2018 – FB EVENT

 Miesto konania:

Iuventa, Karloveská 2951/64, 841 04 Karlova Ves

Cena:

120€/pre priateľov Bieleho divadla na FB 98€

Prihlasovanie cez formulár TU! 

Viac informácií na:

baska.minarikova@gmail.com alebo 0948 257 926

tábor

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram