fbpx

Čo sa u nás dialo počas Noci divadiel?

Počas Noci divadiel sa u nás dialo všeličo. A hoci je to NOC divadiel, my sme začínali už cez deň, aby sme divadelný svet ukázali aj deťom. 

~

Od 13:00 do 15:00 sa deti mohli zúčastniť Detskej divadelnej olympiády, počas ktorej sa zoznamovali s divadelným svetom. Ale kedže divadlo nie je iba javisko, vytvorili sme niekoľko disciplín, ktoré deti postupne plnili.

Pri regitrácií dostali Kartu olympionika, na ktorej vyplnili kolonku meno a umelecké meno. Hneď potom si deti otestovali svoje rečové schopnosti pri jazykolamovom okienku a hor sa na vyrábanie rekvizít. Veď aj dobrá rekvizita je pre herca podstatná! 

Nevynechali sme ani divadelnú sálu, kde nás okrem „kostýmovej skúšky“ čakali aj (ne)živí kamaráti – bábky. Chytro sme im vymysleli mená a životné príbehy a hor sa do baletnej sály – predsa aj pohyb a tanec je veľkou súčasťou divadla. Divadelnú cestu sme ukončili kvízom o divadle. 

~

Nasledoval čas na oddych a večer sme odštartovali program aj pre naše dospelácke publikum. Počas Noci divadiel sme sa rozlúčili s predstavením Duch, ktorý sa niesol v skvelej atmosfére plnej humoru, (ne)príjemných životných situácií, trochu duchárčenia a samozrejme smiechu. Po predstavení sme však mali ešte jednu úlohu pre našich dospelákov – filmovo-divadelný kvíz, ktorý Vám planujeme v blízkej dobe priniesť aj online.

A ako to u nás vyzeralo si môžete pozrieť aj v galérií. 

Tešíme sa znova o rok! ♥

Za spoluprácu ďakujeme : 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iuventa

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram