fbpx
BIELE DIVADLO

Herecké štúdiá od 13 do 16 rokov

HISTRIONI

Herecké štúdiá od 13 do 16 rokov, sú priestorom pre mladých ľudí, kde sa môžu realizovať, nadobúdať nové schopnosti, rozšíriť si poznatky o divadle, ale aj spolupracovať s novými ľuďmi a vytvoriť silný a priateľský kolektív.

Jednotlivé herecké štúdiá prebiehajú každý týždeň v rovnakom čase, rozdelené sú podľa veku a skúseností členov. Štúdia vedú 2 lektori, aby každé dieťa malo možnosť neustále napredovať. Z toho istého dôvodu je maximálny počet detí 13 v jednom štúdiu.

Histrioni I.
(skúsenejší tínedžeri, vek 13-17)

Čas: Utorok – 16:30 – 18:30
Lektori: Vanda Alberty, Gabriela Platková


PLNÁ KAPACITA

Histrioni II.
(noví tínedžeri, vek 13-16)

Čas: Pondelok – 17:00 – 19:00
Lektor: Tibor Frlajs

Poplatok za herecké štúdio je 75€ na 3 mesiace, ktorý pokrýva časť nákladov na priestory, lektorov a technicko-materiálne zabezpečenie. Ostatné náklady sú hradené z iných zdrojov (2%, granty, predstavenia).

Aktuálne máme všetky kurzy naplnené. Najbližší konkurz je plánovaný na január 2020. Ak máte záujem získať informácie medzi prvými, určite vypíšte priebežný prihlasovací formulár a všetko vám včas a jednoducho pošleme e-mailom.


V prípade otázok nás kontaktujte na: bd.predstavenia@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram