fbpx
BIELE DIVADLO

Program

iuventa divadlo

Aktuálne nemáme v ponuke žiadne predstavenia ani workshopy. Pre aktuálne info nás nezabudnite sledovať aj na sociálnych sieťach ♥

Odoberať novinky

* indicates required
Odber noviniek

Týmto dávam dobrovoľne výslovný súhlas občianskemu združeniu Dram art štúdio (zriaďovateľ Bieleho divadla), v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR (ďalej len “zákon”), so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, vek, e-mail a telefón pre účely spracovania súvisiace s organizáciou aktivít Bieleho divadla (registrácia a pozvanie na konkurz prípadne na ďalšie akcie). Súhlas udeľujem na dobu 5 rokov. Po tomto termíne môžu byť tieto údaje použité v upravenej forme len na účely štatistiky a evidencie. Súhlas môže byť odvolaný a to písomne na adrese o.z. Dram art štúdio, Karloveská 64, Bratislava 842 58 (prípadne emailom na bd.predstavenia@gmail.com), údaje budú následne bezodkladne vymazané. Zároveň vyhlasujem, že som si vedomý svojich práv vyplývajúcich zo zákona.

Zrušiť odber môžete kedykoľvek kliknutím na link v pätičke e-mailu.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Powered by Events Manager

Facebook
Instagram