BIELE DIVADLO

Letný herecký workshop? Prečo nie!

V Bielom divadle vieme, že leto má byť plné zábavy aj pre dospelých a preto sme aj tento rok pre Vás pripravili špeciálne herecké workshopy! Čakajú nás tri skvelé víkendy s troma lektormi našich hereckých štúdií. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Letné herecké workshopy Bieleho divadla sú skvelou príležitosťou, ako v krátkom čase zažiť naše herecké štúdiá, až troch lektorov a naučiť sa mnoho nového z viacerých oblastí herectva.

Ako to bude celé prebiehať?

Vo štvrtok sa stretneme pri zoznamovacích a tímových aktivitách, povieme si, čo nás čaká počas víkendu a pozrieme sa na materiály, s ktorými budeme pracovať. V piatok si odpracujeme posledné hodiny týždňa a cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.


#workshopy

16.7. – 19.7.2020 / Herecká kreativita

V júli budeme pracovať s textom Ak od R. Kiplinga, text nám bude aj inšpiráciou pri hereckej tvorbe, ktorá sa ponesie v štýle Stanislavského psychologického realizmu, ktorý je najzákladnejšou a najrozšírenejšou hereckou školou. 

#Veková kategória: 17-35 rokov

~

23.7. – 26.7.2020 / Herecká kreativita

Cez víkend nás čaká intenzívna práca na hlase a reči, jednotlivých hereckých technikách a tvorbe výsledného tvaru.

Budeme pracovať s textom Ak od R. Kiplinga, text nám bude aj inšpiráciou pri hereckej tvorbe. Vyskúšame si viacero hereckých metód, vďaka čomu bude workshop obohacujúci pre všetky kategórie hercov – od úplných začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať stáť na javisku alebo len zažiť niečo nové, cez ľudí so základnými skúsenosťami až po aktívnych divadelníkov.

#Veková kategória: 35 a viac

~

6.8. – 9.8.2020 / Imaginácia – Čechov

V auguste sa zamierame na hereckú školu M. Čechova, ktorej metódy a cvičenia umožňujú hercom vžiť sa rýchlo do postavy, čím je zaujímavým obohatením techniky skúsených hercov, ale aj prínosnou skúsenosťou pre tých začínajúcich. Pracovať sa bude na textoch jeho strýka A. P. Čechova.

#Veková kategória: 17-35 rokov


#viac info

Keďže v Bielom divadle nám ide viac o kvalitu, ako o efekt, záverom workshopu nebude verejné vystúpenie, ale výsledné kusy vám natočíme a nafotíme, aby vám zostali na pamiatku. K tomu si odnesiete aj vaše novonadobudnuté alebo objavené schopnosti, skvelé zážitky a snáď i nové priateľstvá.

#Harmonogram workshopov
Štvrtok od 18:30 do 21:00.
Sobota a nedeľa od 10:00 do 17:30.


# Cena workshopu: 75 € / 50 € študenti denného štúdia na SŠ/VŠ


#prihlasovanie

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram