fbpx
BIELE DIVADLO

Konkurz do hereckých štúdií SIMPLEX

Po lete plnom divadla začíname novú sezónu KONKURZOM pre záujemcou o naše herecké štúdia. Máte v sebe divadelného chrobáka? Čakáme Vás na konkurze 21.9. a 23.9. 2020.

___

Termíny konkurzov

21. 9. 2020 o 19:00 v Bielom divadle │Registrácia od 18:40
23. 9. 2020 o 18:00 │ Registrácia od 17:40

___

V novej sezóne otvárame / dopĺňame tieto štúdia

SIMPLEX 1 │ Pondelok 19:00 – 21:00 │ Lektori: Nina Zemanová, Andrea Pristašová
SIMPLEX 2 │ Utorok 18:00 – 20:30 │Lektori: Michal Paulovský, Barbora Mináriková
SIMPLEX 6 │ Utorok 18:45 – 20:45 │ Lektori: Vanda Alberty, Gabriela Platková
SIMPLEX 3 │ Streda 18:00 – 20:00 │ Lektori: Michal Paulovský, Vanda Alberty, Barbora Mináriková (Skupina bude otvorená len od septembra do decembra. Od januára budú členom ponúknuté miesta v ostatných skupinách podľa kapacitných možností divadla.)
SIMPLEX 7 │ Nedeľa 17:00 – 19:00 │Lektori: Barbora Mináriková, Michal Paulovský

___

Základné informácie

Ak si medzitým zabudol kam sa hlásiš, pokojne si preštuduj náš web bieledivadlo.sk 🙂 Tam nájdeš aj informácie o jednotlivých skupinách, čo plánujú a čomu sa budú venovať.

Poplatok za konkurz je 10 €. Motiváciou tohto poplatku je, aby na konkurz prišli len ľudia so skutočným záujmom. Preto nevybratým uchádzačom bude poplatok vrátený.

Členské v našich štúdiách je 95€ / 3 mesiace – členské slúži na čiastočnú úhradu divadelných nákladov (ostatné sú hradené z grantov, 2% a sponzorských darov) a pracuje sa kontinuálne celú sezónu (sep-jún).

Keďže preferujeme kvalitu pred kvantitou, maximálny počet členov v jednom štúdiu je 12 až 15 a vedú ho vždy dvaja lektori.

Čo potrebuješ na konkurz? Predsa naučiť sa nejaký text! Pripraviť si môžeš ľubovoľný monológ (ak nevieš čo, my ti ponúkame toto = http://bit.ly/toto-sa-nauc ) Nemusíš sa učiť všetko, stačí nám aj odstavec ak doň dáš srdce ♥ Dialóg nie je povinný ale príjemne nás ním prekvapíš.

Tak a teraz šup vyplniť formulár a vidíme sa na konkurze.

PS: Nezabudni si doma tvorivú energiu a dobrú náladu. 🙂

Tešíme sa na Teba.)

KONKURZ DO KURZOV JE ÚSPEŠNE ZA NAMI. AK STE NESTIHLI, VYPLŇTE PRIEBEŽNÝ PRIHLASOVACÍ FORMULÁR A O ĎALŠOM SA DOZVIETE AKO PRVÝ! ♥

___

Texty na konkurz

___

Máš viac otázok? Neváhaj nás kontaktovať na bd.predstavenia@gmail.com alebo správou na našich sociálnych sieťach.
Facebook / Instagram

Facebook
Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram