fbpx
BIELE DIVADLO

Herecké štúdiá od 14 do 17 rokov

herecké kurzy pre mládež

HISTRIONI

Herecké štúdiá od 14 do 17 rokov, sú priestorom pre mladých ľudí, kde sa môžu realizovať, nadobúdať nové schopnosti, rozšíriť si poznatky o divadle, ale aj spolupracovať s novými ľuďmi a vytvoriť silný a priateľský kolektív. Vytvárajú divadelné predstavenia, ktoré odzrkadľujú ich pohľad na svet a otázky, ktoré ich zaujímajú.

Jednotlivé herecké štúdiá prebiehajú každý týždeň v rovnakom čase, rozdelené sú podľa veku a skúseností členov. Štúdia vedú 2 lektori, aby každé dieťa malo možnosť neustále napredovať. Z toho istého dôvodu je maximálny počet detí 12 v jednom štúdiu.

Histrioni I.
(vek 16-17)

Čas: Pondelok – 17:00 – 18:45
Lektor: Tibor Frlajs

Histrioni II.
(vek 14-16)

Čas: UTOROK – 16:30 – 18:15
LektorI: Jakub Jánsky, Gabriela Platková

Členský príspevok v našich krúžkoch a štúdiách je 120 € na 3 mesiace, (plus 50% za 3 septembrové týždne, takže 140 € za september až december, následne už len 120 €), alebo 330 € na celý rok (50€ zľava).

Členský príspevok pokrýva len časť nákladov na priestory, lektorov a technicko-materiálne zabezpečenie. Ostatné náklady sú hradené z iných zdrojov (2%, granty, predstavenia). V prípade náročnej finančnej situácie je možné požiadať o štipendium a zníženie členského na pôvodnú sumu, t.j. 95€/3 mesiace.

Aktuálne nie je vypísaný žiadny konkurz do našich hereckých kurzov. Ak chcete o najbližšom vedieť ako prvý, vypíšte náš priebežný prihlasovací formulár a všetky informácie Vám pošleme mailom v pravý čas. 🙂


V prípade otázok nás kontaktujte na: bd.predstavenia@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram