fbpx
BIELE DIVADLO

Divadelná prípravka od 5 do 7 rokov

dramatické krúžky pre deti

Biele divadlo pre deti

Biele divadlo sa venuje práci s deťmi už viac ako 37 rokov a od septembra k našim krúžok pribudne aj divadelná prípravka. Našim cieľom je okrem divadelnej tvorby aj prebudenie kreativity, scitlivenie emocionálneho a sociálneho vnímania a prehĺbenie schopností vyjadrovania sa.

V sezóne 2020/2021 otvárame pre deti krúžky nasledovne:

MiniMy
(vek 5-7 rokov)

ČAS: PONDELOK – 13:30 – 14:30
LEKTORI: MICHAL ZEMAN, ALEXANDRA MRAVÍKOVÁ

DIVADELNÁ PRÍPRAVKA JE NÁŠ NAJNOVŠÍ PRÍRASTOK, KTORÝM CHCEME OTVORIŤ DVERE DO DIVADELNÉHO SVETA AJ MLADŠÍM DEŤOM. POD VEDENÍM NAŠICH SKVELÝCH LEKTOROV SA BUDÚ V MALEJ SKUPINE OBOZNAMOVAŤ SO VŠETKÝM ČO K DIVADLU PATRÍ A TO HRAVOU FORMOU A POZNÁVANÍM.

V Bielom divadle máme všetci v sebe svoje hravé kreatívne dieťa plné slobody, ktorému občas dovolíme prevziať nad sebou kormidlo, hoci sme už napohľad veľkí. MiniMy sú však NAJMENŠIE deti, ktoré sú VEĽKOU súčasťou Bieleho divadla. Sú ako my, len v menšom vydaní. Ony sú mini ľudia – deti Bieleho divadla. Ony sú MiniMy (Michal zeman, lektor)

Krúžok vedú 2 lektori, aby každé dieťa malo možnosť neustále napredovať.  Tento krúžok bude trvať 60 minút a maximálny počet detí bude 8.

Členský poplatok v krúžku MiniMy je 60€ na 3 mesiace, resp. 150 € na celý rok (pracuje sa kontinuálne od sep do jun.). Poplatok sa uhrádza na zápise alebo pred prvou skúškou, v hotovosti alebo prevodom.

 • členské slúži na čiastočnú úhradu divadelných nákladov (ostatné sú hradené z grantov, 2% a sponzorských darov)


Pre deti máme pripravené jednoduché cvičenia na zistenie ich hereckých predispozícii, stačí keď si prinesú seba a úsmev.  🙂

V prípade otázok nás kontaktujte na: bd.predstavenia@gmail.com.

6 thoughts on “Divadelná prípravka od 5 do 7 rokov

 1. Dobrý den, měla bych velký zájem o vás kroužek pro mého syna Maxa, ale výše uvedené časy jsou pro nás obsolutne nedosažitelné. Je u vás prosím možnost kroužku, pro šestileté děti, i v pozdějších hodinách? Děkuji za informaci a přeji krásný víkend, Kristyna Gavalova

  1. Dobrý deň pani Gavalová. Je nám to ľúto, ale neviem vyčarovať iný čas, nakoľko vtedy bežia ostatné krúžky. Ak sa u vás niečo zmení, budeme radi ak Maxa prihlásite. Prípadne nás sledujte, budeme robiť jarné a letné tábory, kde Maxa radi privítame 🙂
   S pozdravom,
   Michal Paulovský

 2. Velmi radi by sme tento mimiMy navstevovali, avsak terminy su pre nas priliz skoro, neuvazovali ste prosim aj s neskorsou alternativou? Napr. 16:30,17:00? Dakujem velmi pekne.

  1. Dobrý deň. Je nám to ľúto, ale v tom čase nevieme realizovať prípravku, nakoľko vtedy bežia ostatné krúžky (v inej vekovej skladbe).
   S pozdravom,
   Michal Paulovský

  1. Dobrý deň

   hneď ako to situácia dovolí, budeme obnovovať činnosť v maximálnej možnej miere. Dovtedy prosím vyplňte náš priebežný formulár a my vás budeme kontaktovať hneď ako to bude aktuálne.

   https://forms.gle/ajrjxBE6zrkkM9NV6

   S pozdravom
   Michal Paulovský, riaditeľ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Facebook
Instagram